Detaylar, Kurgu ve metin2 sunucu

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Yegâne core strüktürsına malik 1 kanal dâhilin maruz maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Nazar boncuğu core örgüsına mevla 1 hat yürekin maruz maksimum rakamdır.

Eşsiz TR Tipi sorunsuz nesne market ile alay malay item satımlarınızı yapabilir ve idare paneli üzerinden yönetebilirsiniz.

Ya üstüne bastınız Metin2 server files gerekli nerdne buluruz elbette yaparız derseniz googleye yazdığınızda bir çok server files bulabilirsiniz oyunun bütün özellikleri server filese tutkundır mesela wslik basit mesai tarzında kadar. Server kurmayı öğrendikten sonra imdi herhangi bir server files üzerinde siz de kendi filesinizi yapabileceksiniz.

girintisiz çıkıntısız küçük yollu başlayayım diyorsanız gayrı türlü kötü bir sunucu kiralarsanız o server doğrusu tutulmaz harcadıgınız parada cepheına kar kalır aktör bulamazsınız. Mysql, javascript, php bilginiz yoksa kulaktan dolma bilgilerle bu sorunlere kalkışmayın zararlı çıkarsınız. Muntazam ılımlı seviye bir sunucu aözım derseniz arkadaşlar hosting, domain, sunucu ve reklam 3500tl yi asgari gözden çıakıl. sonrasındada maaş ödemeniz 1500 2000 tl dolayı olabilir ama dediğim özellikle MYSQL ve php için bilginiz yoksa zinhar bulaşmayın gayrı eksikleri kafanıza ağırlıklan sorunları netten bulursunuz lakin bu 2 laf karşı bilginz yoksa münezzeh durun.

Elden bitişik butona tıklayarak server fileslerimizi ve özge tüm hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz. Hemen İnceleyin

Makalenizde sunucu harismayla alakalı yurt ile tutulur bili namevcut, doğrusu bilgisayar bilgisi iyi olmayan hosting domain sunucu ile alakası olmayan benibeşer bu aksiyone kalkışamaz. Siz temelde gerekli olan şeyleri yazmışsınız sadece. çıbanlıgı değhizmettirmeniz lüzumlu elbette kurulur değilde neler zaruri kadar. Fiyatlarda malesef o fiyatlara mümkünatı nanay sadece sunucu fiyatları günümüzde 1500 2000 tl, hosting derseniz 100 e 200 e hosting 2015 senesinde dahi düzenınamıyordu ki bu eş MYSQL veritabanı ile çaldatmaışacak 5 10 erkek oynamayacak sonuçta dobra bir hosting alması gerek kayıtlar Mysql veritabanına şart olacak.

Bu rehber çok çok uzun bir delil olacağı midein henüz kapsamlı maatteessüf anlatılamayacak. Tığ kadem adım olması gerekenleri anlattığımız gibi insanları düşünce sahibi tutmak hedefimiz. Bundan sonrasını zati icap bizlerden marifet alarak gerek daha detaylı aralıkştırarak bulabilirler.

Şirket aracılığıyla gerekli incelemer hala tamamlanmadı. Fen ulaştığında behemehâl sizinle paylaşacağız.

Tabii bu maliyetleri bütün pvp serverlar aynı bazda ödüyor diye birşey nanay. Kimisi vardır ben bir enformatik firması ile çaldatmaışmak istemiyorum der doğruca verimerkezinden sunucu kiralar maliyet artar. daha fazla Kimisi ben müheyya panel kullanmayacağım der maliyet artar. Baştan sona size rabıtalı.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Yekta core örgüsına malik 1 kanal bâtınin maruz maksimum rakamdır.

11 Mart tarihinde Metin2’ye eklenen Şems sunucusu gündüz Metin2 oynamayı seven oyuncuların tercih edebileceği bir sunucu.

Ödeme çalışmaleminizi yaptıktan sonrasında yaklaşık minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 6400 Yek core ve kanal gestaltsına malik oyunlar için alabileceğiniz maksimum oyuncu misilıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Düzen sunucularında ve eklenti/fileslerde iade/bozma veya değiş üzere işlemler nasıl yoktur.

metim2 pvp serverer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *